15
dec

Zóna bez peňazí 2018 Liptovský Mikuláš

Pridané 13. 11. 2018
15. 12. 2018
9:00 - 17:00
Ulica Guothova, Liptovský Mikuláš, Slovakia

Je vám ľúto zbaviť sa vecí, ktoré sú stále v dobrom stave, no vy sami ich už nepotrebujete? Môžete nimi potešiť niekoho druhého a zároveň si sami spraviť radosť inými vecami. A to všetko bez peňazí.

Príďte darovať veci, ktoré už nepotrebujete a vymeňte ich za také, ktoré sa vám páčia. Alebo si môžete zobrať to, čo by sa vám mohlo hodiť. Aj vďaka vám sa tak bude môcť naplniť hlavná myšlienka celej akcie – urobiť krajšie Vianoce tým, ktorí si to nemôžu prevažne pre nedostatok peňazí dovoliť. Darčeky predsa nemusia byť nové ani drahé, pokojne to môžu byť veci získané práve na Zóne bez peňazí,

http://www.zonabezpenazi.sk/

Zóna bez peňazí bude prebiehať v hale na Družstvnej ulici, vchod sa nachádza na Guothovej ulici za pekárňami Včela. Pre lepšiu orientáciu pripravujeme mapku.
Priniesť môžete všetko, čo je funkčné a čisté (oblečenie, obuv, knihy, hračky, športové potreby, potreby do domácnosti či záhrady, dekorácie, bižutériu,.. čokoľvek).
Počas akcie sa budete môcť občerstviť kávou, čajom, aj niečím malým na zahryznutie za symbolické ceny – čím môžete podporiť organizáciu Zóny bez peňazí.
Tešiť sa môžete aj na sprievodný program :).

FB udalosť