31
mar

Sprint triatlon winter 2019

Pridané 18. 3. 2019
31. 3. 2019 - 1. 4. 2019
12:00 - 1:00
Demänovská Dolina 72, 031 01 Liptovsky Mikulas, Slovakia

Ahoj šprintéri a šprintérky, Sprint Triatlon zimná verzia sa vracia, pamätáte si ako nám pršalo minulý rok? Tento bude krásne počasie tak hybajte, budú aj kapely a silná párty.
Celý výťažok z akcie venujem na podporu materskej škôlke ,,BUBLINKA,, v Liptovskom Mikuláši.

REGISTRÁCIA : https://www.casomierapt.sk/udalost.php?id=442

1. Bežecká časť (crosscountry) začína nad budovou Happy Endu (Biela púť) v celkovej dĺžke 2,4 km a prevýšení cca 105 výškových metrov. Pôjde sa novým traverzom nad kabínou GRAND Jet Otupné traverz v lese k TwinLineru (Lienka) odtiaľ zjazd po Bielej púti k HAPPY Endu, pôjde sa jeden okruh tejto trasy.

2. Skialp sa bude konať: štart HappyEnd po novom traverze nad kabínou Grand jet smer Bufet a Servis Stodola, potom smer Spravodlivá po 7a. a číslo 3. SPRAVODLIVÁ na LUKOVÚ Reštaurácia VonRoll cieľ skialpu dĺžka 3,5 km prevýšení 530 výškových metrov.

3. Zjazd (lyže/snowboard) štart Luková Reštaurácia VonRoll: 3km zjazd po zjazdovke číslo 7. následne na Zrkadle smer Biela púť, po Bielej púti dojazd do cieľa : cieľ HAPPY END kde bude koniec štafety aj jednotlivca.

Súťaží sa v trojčlenných družstvách, prípadne všetky tri kategórie je možné absolvovať ako jednotlivec, začíname hromadným štartom bežecké lyžovanie.
Štafeta: Bežkár odovzdá štafetu skialpinistovi, ktorý smeruje na Lukovú kde absolvuje odovzdávku zjazdárovi. Cieľ štafety Biela PÚŤ HAPPY END.

FB udalosť

Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije sprint triatlon