20
sep

R*zj*b*l*m*dnu – indoor fest

Pridané 17. 9. 2018
20. 9. 2018 - 23. 9. 2018
0:00
Ulica Guothova, Liptovský Mikuláš, Slovakia

R*zj*b*l*m*dnu – indoor fest

Tvrdá a rýchla hudba znejúca od štvrtku do nedele, dá človeku zabrať, čo naznačuje i samotný názov. Dnu preto vstupujte len na vlastné riziko. Bolo by kruté toto podujatie núkať širokej verejnosti a preto sa to udeje na mieste, od ktorého sú obydlia v bezpečnej vzdialenosti. Nájdete nás vo východnej štvrti ulice Guothova v Liptovskom Mikuláši, žiadne iné schodisko a dvere do priemyselnej budovy tam nie sú, nemôžete to minúť.

Štvrtok, 20. september
môžete považovať za akúsi warm up party bez vstupného, ktorá dáva poslednú šancu zakúpiť si v predpredaji vstupenky na celý víkend v hodnote desať eurovky. (Všade inde predpredaj končí v stredu.) Prípadne len príďte nazrieť a obzrieť si terén na hornom poschodí, z ktorého je fenomenálny výhľad na industriálnu časť mesta pod Hájom. Okrem toho si môžete vyhodiť z kopýtka pri intenzívnom techníčku od Teena, psychadelickom trensíku v podaní Fluxa, technoidný dramnbejsík namieša O.L.T., o svižný hausík sa postará Rampi a na záver pesničky pustí Bud Heeck.

Piatok, 21. september
ponúkne nechutne dobrý výber slovenských metalových skupín. Tešiť sa môžete na death metal, trochu experimentalu a hodne grindu. Z nového albumu budú čerpať Embolism, svojim prísnym šlágrom vás vystavia Craniotomy, na kruté koncerty zaspomínate s Abortion a hudbu bez slov nastolí Abstract. Ak prežijete, zažijete silný útok z východu v podaní nekompromisných Thorwald a ich rovnako neľútostných kolegov Killchain. Nasledovať bude nevyhnutná Surgery, takže ujde sa i čerstvej krvi z Pothratoru. Celá kúra vás bude stáť 9 eur.

Sobota, 22. september bude náramne zábavný, avšak poskočíte si aj na vážnejšie témy v punkových rytmoch. Najskôr budú vybrnkávať kapely Fajront, Aenema a The Mysteries, aby ste mohli hneď v úvode večera spozorovať, aké podoby rocková hudba môže mať. Neskôr už zrejme budete rozhodení z toho, na čo upozorní skupina Proti Srsti. Loopata Makay dorazí tiež a kto tvrdí, že on nie je punkáč, rozj*b* ho fest horehronský denshol. Ak by vám bolo málo, tak Padla na hlavu a po nich dostanete Brmbolce. Na záver celého galaprogramu vystúpi dobre známa kapela Pentagramček, s ktorou si môžete zaspievať ich pekelne chytľavé pesničky.

Nedeľa, 23. september je venovaný pozostalým, aby sa v kruhu svojich blízkych mohli utešovať, že vôbec ich ner*zj*b*lo, no už nechcú byť dnu a keď dohrá práve hrajúca pesnička, tak už naozaj pôjdu. Nezabudnite si pri odchode zakúpiť tričko alebo odznak, nech máte dôkaz o tom, že sa to naozaj stalo, že skutočne R*zj*b*l*m*dnu.

FB udalosť

Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije