1
mar

Párty od Mattela

Pridané 4. 3. 2019
1. 3. 2019 - 14. 3. 2019
Celodenná
1. mája 41, 03101 Liptovský Mikuláš, Slovakia

🎉 Pripravte svojim deťom celodenný program a zažite spoločne párty od Mattela. V Stop Shope Liptovský Mikuláš vás čakajú 3 herné zóny plné interaktívnej zábavy s obľúbenými hračkami, kde môžu vaše deti 🧒 zapojiť fantáziu a zároveň sa kreatívne zabaviť.

Barbie zóna 👗
Rozprávkovo ružová Barbie zóna s najnovšími bábikami Barbie, interaktívnou stenou “Môžeš byť kým chceš” či Barbie návrhárskou dielňou, kde si môžete vytvoriť svoj vlastný model. K dispozícii bude aj fotokrabica, v ktorej sa vyfotíte ako naozajstná Barbie a oddychová zóna s Barbie tulivakmi.

Hot Wheels zóna 🏎️
V modrej zóne Hot Wheels sa bude závodiť o preteky na najnovších modeloch autodráh či na herných konzolách Xbox. Pohrať sa môžete so starými dobrými angličákmi a vyskúšať si Hot Wheels Split Speeder. Tí s fantáziou si namaľujú a postavia dráhu svojich snov a po náročnom dni máme pre vás pripravenú odpočinkovú zónu Hot Wheels.

Fisher – Price zóna 🚆
Nezabudli sme ani na najmenších, ktorí sa môžu pohrať s najnovšími hračkami v zóne Fisher-Price. Najväčším lákadlom bude určite obľúbený vláčik Tomáš známy z rovnomennej rozprávky. Fantáziu budú môcť detičky zapojiť v kútiku na maľovanie a vystrihovanie alebo pri skladaní veľkých puzzle na rozvíjanie tvorivosti.

Tešíme sa na vás!

FB udalosť