9
apr

Liptovský Mikuláš – Filmový festival Ekotopfilm – Envirofilm

Pridané 4. 4. 2019
9. 4. 2019
16:00 - 21:30
Holleho 4, 03101 Liptovsky Mikulas, Slovakia

Filmový festival EKOTOPFILM – ENVIROFILM je opäť na cestách! 🌍

♻️Do Liptovského Mikuláša prinášame to najlepšie z aktuálneho festivalového ročníka. Naším cieľom je inšpiratívnym spôsobom meniť správanie spoločnosti vo vzťahu k životnému prostrediu a vytvárať priestor k otvorenej diskusii o otázkach trvalo udržateľného rozvoja, a to prostredníctvom filmových premietaní a sprievodných diskusií.

☀️Sme tu pre vás už od rána! Doobedie patrí deťom z vopred zahlásených základných a stredných škôl. V rámci nášho Junior festivalu sa zameriavame na environomentálnu výchovu žiakov, kde pomocou krátkych filmov a interaktívnych sprievodných aktivít učíme deti k zodpovednosti voči nášmu prostrediu.

🎥Podvečer otvárame brány pre verejnosť. Príďte zrelaxovať, nabrať nové informácie a inšpirácie do života. Môžete sa tešiť na pestrý filmový program, ktorý vás zavedie do divokej prírody, odhalí nelegálne praktiky, predstaví nové riešenia súčasných problémov… Okrem jedinečných dokumentárnych filmov z celého sveta vám prinášame aj sprievodný program „mimo plátna“, kde diskutujeme s našimi hosťami na aktuálne témy.

PROGRAM:
16:00 🐻MEDVEDE Z KAMČATKY. ZROD ŽIVOTA
17:00 🌊ŽIVÁ RIEKA
18:00 🎤MIMO PLÁTNA: O ŽIVÝCH RIEKACH
19:00 🐘PYTLIACKE PODSVETIE
19:50 🍹SLAMKY
20:30 🍌PO ZÁRUKE

📢U nás máte VSTUP VOĽNÝ!
Vezmite rodinu, partnerov, kamarátov a príďte nás pozrieť. Tešíme sa na vás!

Viac informácií o programe nižšie v diskusii podujatia a na: https://www.ekotopfilm.sk/program-liptovskymikulas

FB udalosť

Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije envirofest ekotopfilm