13
apr

Liptov Orient Festival 2019

Pridané 8. 4. 2019
13. 4. 2019
Celodenná
J. D. Matejovie 591/14, liptovský hrádok, Slovakia

Liptov Orient Festival je medzinárodný festival orientálnych brušných tancov, ktorý obsahuje tanečné súťaže, Galashow a workshopy. Je to udalosť roka pre nadšencov a všetkých milovníkov tohto tanečného žánru. Je prezentáciou tanečného umenia ženy.

Cieľom festivalu je popularizácia orientálneho brušného tanca na Slovensku, sprostredkovanie stretnutia tanečníc, ktoré sa venujú orientálnym tancom, umožnenie prezentovať svoje umenie nielen pred odborníkmi, ale predstaviť pestrú škálu orientálnych tancov aj širokej verejnosti.

Tanečné súťaže

Tvoria hlavnú časť Liptov Orient Festivalu. Je to príležitosť predviesť svoje tanečné umenie pred odborníkmi a nechať si ohodnotiť svoje tancovanie, svoju choreografiu. Pripravené sú súťaže pre všetky vekové kategórie a v mnohých tanečných štýloch.

Galashow

Je vyvrcholením Liptov Orient Festivalu, kde uvidíte tanečnú súťaž v kategórii Profi – team, Profi duo-trio a najlepšie alebo najzaujímavejšie súťažné choreografie z celého dňa. Je to vždy pekná „podívaná“ a veľká inšpirácia pre súťažiacich.

Workshop

Je vzdelávacou časťou Liptov Orient Festivalu. Je to možnosť trénovať s uznávanými lektormi a tanečnicami a možno aj spoznať ich „tajomstvo úspechu“.

Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije liptov orient festival 2019

Viac info