15
nov

IQuiz v Krčme Váh

Pridané 30. 10. 2018
15. 11. 2018
19:00 - 21:30
Borbisova 414/8, 03101 Liptovsky Mikulas, Slovakia

Krčma Váh pre Vás pripravila vynikajúcu aktivitu na štvrtkové večery s názvom Zábavný iQuiz. Prídte sa zabaviť s priateľmi už najbližší štvrtok k nám do pivárne a vychutnať si pri tom môžte neodolateľných 20 druhov čapovaného piva.

Začíname vždy o 19:00 keď budú všetci pivkom občerstvení, pán moderátor pripravený a všetky rozumy naštartované! Stačí Vám k tomu len mobilný telefón alebo tablet. To všetko len vďaka aplikácii SpeedQuizzing.

Preto spojte partiu vytvorte tím max. o počte 6 ľudí a prídte si zasúťažiť o výherný Jackpot. Máme pripravené stoly aj pre páry, trojice ale vítaní sú aj jednotlivci prípadne tímy kde bude hrať každý hráč individuálne. Maximálny počet hráčov Quízu máme limitovaný na 80 osôb.

Jediné čo je k tomu potrebné!? … Rezervovať si a zakúpiť miestenky pre všetkých hráčov a to za 5€ na osobu, v cene ktorej máte akékoľvek pivo alebo nápoje v hodnote 2€.
O ďalšie 2€ z každej predanej vstupenky sa navyšuje základný Jackpot, ktorý do banku vždy vkladá Krčma Váh v hodnote 100€! Takže čím viac kamarátov, kolegov či už rodinných príslušníkov nazbierate do tímu spolu pekne dokážete navýšiť výherný Jackpot aj o ďalších 160€. O aktuálnej výške Jackpotu vás budeme informovať na našej FB stránke resp. pod udalosťou vždy pred nasledujúcim quízom. Okrem finančnej výhry odceňujeme prvých troch úspešných quizmajstrov alebo quiztímov poukazmi na konzumáciu v Krčme Váh v hodnote 15€, 10€ a 5€ prípadne vecnými cenami.

Vstupenky je potrebné si rezervovať a zakúpiť voperd na Tel.: 0911 444 798. Akékoľvek bližšie info poskytneme či už na telefóne alebo tu na facebooku v správe.

Dúfame, že si to u nás obľúbite a vo štvrtky sa nás tam bude stretávať čoraz viac!
Tešíme sa na Vás!
Kolektív Krčmy Váh

FB udalosť

Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije zabavny IQuiz krcma vah pubquiz