1
feb

Celomesačný Festival 2019

Pridané 7. 2. 2019
1. 2. 2019 - 28. 2. 2019
Celodenná
Ulica Guothova, Liptovský Mikuláš, Slovakia

►Odohráva sa po západe slnka, každý februárový večer.

►live: HAF & BEYUZ (ba) / JEŽIŠOVI PIVO NELEJ (ba) / FAJRONT (bb) / LOOPATA MAKAY (br) / DÁŠA FON FĽAŠA (za) / MICHAL (dk) / CHASBO ZELENA (uk) / …

►djs: TLAMA (lm) / GOYAA (bb) / N0LA (cz) / FLUX (za) / MOLA (br) / MLYNO (br) / CRYSTALIX (zm) / IGN (lm) / STOVEN (rk) / LA47 (mt) / TEENO (lm) / SECOND ELEMENT (lm) / KOTO (lm) / DYLA (lm) / BUD HEECK (lm) / SPECTRAL (lm) / REDDIT (lm) / INPSYDE (nr) / KAFFU (br) / DISKOTEROR SOUND SYSTEM (ba) / REBORN (rk) / BATCHA DE MENTAL (lm)

eL Februar 2019:
(dátum / začiatok / vstupné / žáner / program)

●01. / 21:00 / 0e / tech-house / ONE MAN SHOW: DJ Tlama

●02. / 20:00 / 0e / šport / TURNAJ o vstupenky na celý mesiac

●03. / 16:00 / 0e / chill / KĽUD vyhradený pre hry a posluch

●04. / 17:00 / 0e / film / High Tech Soul, Modulations, Club Le Monde

●05. / 19:00 / 0e / techno / IN:TNSTY: Teeno

●06. / 19:00 / 0e / t.p.o.p. / Bud Heeck

●07. / 19:00 / ?e / punk, blues / Dáša Fon Fľaša, Chasbo Zelena

●08. / 21:00 / 0e / house, techno / LOCAL DJS: Ign, Stoven, Koto, Spectral, Dyla

●09. / 22:00 / ?e / techno / Teeno vs. Bud Heeck

●10. / 16:00 / 0e / chill / KĽUD vyhradený pre hry a posluch

●11. / 19:00 / 0e / tech-house / Reborn

●12. / 19:00 / 0e / techno / IN:TNSTY: Teeno

●13. / 19:00 / 0e / t.p.o.p. / Bud Heeck

●14. / 20:00 / 5e / live + dj set / HAF & Beyuz

●15. / 21:00 / 4e / psytrance / PSY-Nicovô: Crystalix, Inpsyde, LA47, Flux

●16. / 21:00 / 4e / reggae, hip hop / ZBOJ 2: Loopata Makay, DJ N0la

●17. / 16:00 / 0e / chill / KĽUD vyhradený pre hry a posluch

●18. / 19:00 / 0e / progressive / Second Element, Reddit

●19. / 19:00 / 0e / techno / IN:TNSTY: Teeno

●20. / 19:00 / 0e / t.p.o.p. / Bud Heeck

●21. / 20:00 / ?e / nu-wave / Goyaa

●22. / 21:00 / 0e / house / HOUSE Z HRONU: Mola, Mlyno, Kaffu

●23. / 20:00 / 3e / punk / AKUPUNKTÚRA 5: Ježišovi Pivo Nelej, Fajront, Discoterror SS, Michal

●24. / 16:00 / 0e / chill / KĽUD vyhradený pre hry a posluch

●25. / 19:00 / 3e / metal / RZJBLM KUS

●26. / 19:00 / 0e / techno / IN:TNSTY: Teeno

●27. / 19:00 / 0e / t.p.o.p. / Bud Heeck

●28. / 20:00 / 0e / Batcha de Mental