20
okt

BEER FEST

Pridané 11. 10. 2018
20. 10. 2018 - 21. 10. 2018
21:30 - 1:30
Bešeňová 136, Bešeňová, Slovakia

Október fest určite každý pozná, ale v saune ste ho ešte nezažili. Preto si nenechajte ujsť možnosť zažiť pivný sviatok počas saunovej noci.


Najväčší pivný sviatok zažijete aj v saunách

Harmónia wellness & spa Bešeňová: 20.10. 2018

Špeciálna noc saunových rituálov s tématikou slávneho Október festu v Bešeňovej. Nemusíte cestovať tisícky kilometrov do Nemecka, stačí prísť do Bešeňovej a k tomu ako bonus ešte skvele zrelaxujete počas saunových rituálov. Pitný režim treba počas saunovania striktne dodržiavať a hlavne doplniť vitamíny, ktoré sa z tela počas saunovania vyplavia von. medzi najlepšie spôsoby ako doplniť stratené vitamíny patrí aj pivo, ktoré je bohaté práve na vitamíny skupiny B. Počas noci bude k dispozícii pivo z lokálneho pivovaru – LIPTOVAR. Nebudú chýbať ani pochutiny k pivu a príjemný relax v prostredí Átria s bazénmi.

Tie najlepšie rituály sa budú konať v najväčšej a najmodernejšej saune na Slovensku – v Saunovom dóme. Po rituáloch odporúčame schladenie v Bešeňovskej jaskyni a následný odpočinok v našich nových vonkajších vírivkách s krásnym výhľadom na nočnú oblohu.

Celým večerom vás bude sprevádzať moderátor – PETER ŠÚR.

Viac info