R*zj*b*l*m*dnu – Chcete indór fäst?

Pridané 14. 9. 2018

Chcete indór fäst?

Blíži sa čas, kedy môže nastať podujatie indoorovo-festivalového charakteru pod názvom Dnu, R*zj*b*l*m*dnu dnu. Pochádza z rovnakej dielne ako aj R*zj*b*l*m*fest, ktorí sa tešil z vašej priazne a skvelej návštevnosti, žiaľ sobotné počasie sa vtedy rozhodlo, prerušiť našu zábavu, čo spôsobilo i finančnú újmu a presne tomu sa chceme tentokrát vyhnúť.

Bolo oslovených viac ako 20 účinkujúcich a je priam neuveriteľné, akej skvelej zostave kapiel sa podarilo nájsť si čas v rovnaký víkend. Mienime pre nich pripraviť pódium, na ktorom vám svoju torbu predvedú v plnej paráde, zadarmo to však nie je a oná suma predstavuje práve 100 kusov víkendových vstupeniek v predpredaji. Vďaka predaju týchto vstupeniek, by už pre nás nebolo až tak riskantné pustiť sa do takejto záležitosti. Pre peniaze to nerobíme, ale kvôli dlhom tiež nie, preto sme už opatrní. Robíme to pre vás, preto vy rozhodnite, či toto podujatie chcete alebo naň prdíte. Vstupenky boli rozdelené medzi štyri dobre známe prevádzky:
– Nové Korzo  (Panská 1, Ružomberok)
– Central Perk (1. Mája 90/25, Liptovský Mikuláš)
– Caffé Exclusive (Hviezdoslavova 170, Liptovský Hrádok)
– Corner Coffee & Bar (Štefanikova 4, Poprad)
Na týchto miestach môžete vyjadriť podporu podujatiu zakúpením si vstupenky a ak by váš záujem bol predsalen nedostatočný, nemajte obavy, peniaze vám budú vrátené na rovnakom mieste, kde ste ich utratili.

V sobotu večer zistíme, či je možné tu podobné podujatia robiť i v budúcnosti, alebo s tým ani nezačneme. Rozhodnutie je len a len na vás, keďže žiadnych sponzorov nemáme. Isté však je, že nasledujúci týždeň radšej strávime prípravami areálu, než odosielaním smutných správ kapelám o tom, že sa Rozjebaloma DNU nekoná.

Všetky potrebné informácie objavíte v udalosti:

https://www.facebook.com/events/490503574742019/

Liptov akcie udalosti lipovzije liptov zije