Týždenný program Golden Apple Cinema Liptovský Mikuláš

Film15161718192021
Annabelle 2: Stvorenie zla19:4521:55
Emoji Film16:00
Ja, zloduch 315:15
Na doraz17:30
Zabijakov osobný stražca17:1521:50
Čiara18:0019:3020:30
“Bocian” Riško15:45
Film15161718192021
Annabelle 2: Stvorenie zla19:4521:55
Emoji Film16:00
Ja, zloduch 315:15
Na doraz17:30
Zabijakov osobný stražca17:1521:50
Čiara18:0019:3020:30
“Bocian” Riško15:45
Film111315161718192021
Annabelle 2: Stvorenie zla19:4521:55
Autá 313:30
Dunkirk13:00
Emoji Film11:0516:00
Ja, zloduch 311:1515:15
Na doraz17:30
Zabijakov osobný stražca17:1521:50
Čiara13:4518:0019:3020:30
“Bocian” Riško15:45
Film15161718192021
Annabelle 2: Stvorenie zla19:4521:55
Emoji Film16:00
Ja, zloduch 315:15
Na doraz17:30
Zabijakov osobný stražca17:1521:50
Čiara18:0019:3020:30
“Bocian” Riško15:45
Film15161718192021
Annabelle 2: Stvorenie zla19:4521:55
Emoji Film16:00
Ja, zloduch 315:15
Na doraz17:30
Zabijakov osobný stražca17:1521:50
Čiara18:0019:3020:30
“Bocian” Riško15:45
Film15161718192021
Annabelle 2: Stvorenie zla19:4521:55
Emoji Film16:00
Ja, zloduch 315:15
Na doraz17:30
Zabijakov osobný stražca17:1521:50
Čiara18:0019:3020:30
“Bocian” Riško15:45

Viac informácií o kine a filmovom klube seniorov (FKS) nájdete v tomto článku.  Pre rezervácie vstupeniek a ešte viac informácií navštívte gacinema.sk.

Zoznam filmov

  • “Bocian” Riško

    PoUtStŠtPiSoNe
    15. 8.
    • 15:45
    16. 8.
    • 15:45
    17. 8.
    • 15:45
    18. 8.
    • 15:45
    19. 8.
    • 15:45
    20. 8.
    • 15:45
    21. 8.
    • 15:45
    22. 8.
    • 15:45
    23. 8.
    • 15:45
  • Ako sa stať zlatokopom (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    24. 11.
    • 14:30
  • Anjel skazy

    PoUtStŠtPiSoNe
    18. 11.
    • 18:55
  • Annabelle 2: Stvorenie zla

    PoUtStŠtPiSoNe
    14. 8.
    • 19:45
    • 22:00
    15. 8.
    • 19:45
    • 22:00
    16. 8.
    • 19:45
    • 22:00
    17. 8.
    • 19:45
    • 21:55
    18. 8.
    • 19:45
    • 21:55
    19. 8.
    • 19:45
    • 21:55
    20. 8.
    • 19:45
    • 21:55
    21. 8.
    • 19:45
    • 21:55
    22. 8.
    • 19:45
    • 21:55
    23. 8.
    • 19:45
    • 21:55
  • Atomic Blonde

    PoUtStŠtPiSoNe
    14. 8.
    • 21:50
    15. 8.
    • 21:50
    16. 8.
    • 21:50
  • Autá 3

    PoUtStŠtPiSoNe
    19. 8.
    • 13:30
    20. 8.
    • 13:30
  • Baby Driver

    PoUtStŠtPiSoNe
    15. 8.
    • 17:30
    16. 8.
    • 17:30
  • Bohéma

    PoUtStŠtPiSoNe
    24. 2.
    • 18:30
  • Coppélia

    PoUtStŠtPiSoNe
    10. 6.
    • 16:45
  • Cosí fan tutte

    PoUtStŠtPiSoNe
    31. 3.
    • 18:55
  • Čarovná flauta

    PoUtStŠtPiSoNe
    14. 10.
    • 18:55
  • Čiara

    PoUtStŠtPiSoNe
    14. 8.
    • 19:30
    • 20:30
    15. 8.
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
    16. 8.
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
    17. 8.
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
    18. 8.
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
    19. 8.
    • 13:45
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
    20. 8.
    • 13:45
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
    21. 8.
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
    22. 8.
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
    23. 8.
    • 18:00
    • 19:30
    • 20:30
  • Čiara (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    15. 12.
    • 14:30
  • Dáma s kaméliami

    PoUtStŠtPiSoNe
    4. 2.
    • 15:45
  • Dunkirk

    PoUtStŠtPiSoNe
    15. 8.
    • 17:15
    16. 8.
    • 17:15
    19. 8.
    • 13:00
    20. 8.
    • 13:00
  • Emoji Film

    PoUtStŠtPiSoNe
    15. 8.
    • 16:00
    16. 8.
    • 16:00
    17. 8.
    • 16:00
    18. 8.
    • 16:00
    19. 8.
    • 11:05
    • 16:00
    20. 8.
    • 11:05
    • 16:00
    21. 8.
    • 16:00
    22. 8.
    • 16:00
    23. 8.
    • 16:00
  • Giselle

    PoUtStŠtPiSoNe
    8. 4.
    • 16:45
  • Chatrč (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    22. 9.
    • 14:30
  • Ja, zloduch 3

    PoUtStŠtPiSoNe
    15. 8.
    • 15:15
    16. 8.
    • 15:15
    17. 8.
    • 15:15
    18. 8.
    • 15:15
    19. 8.
    • 11:15
    • 15:15
    20. 8.
    • 11:15
    • 15:15
    21. 8.
    • 15:15
    22. 8.
    • 15:15
    23. 8.
    • 15:15
  • Korzár

    PoUtStŠtPiSoNe
    22. 10.
    • 16:45
  • Luisa Miller

    PoUtStŠtPiSoNe
    14. 4.
    • 18:30
  • Luskáčik

    PoUtStŠtPiSoNe
    17. 12.
    • 15:45
  • Na doraz

    PoUtStŠtPiSoNe
    17. 8.
    • 17:30
    18. 8.
    • 17:30
    19. 8.
    • 17:30
    20. 8.
    • 17:30
    21. 8.
    • 17:30
    22. 8.
    • 17:30
    23. 8.
    • 17:30
  • Nápoj lásky

    PoUtStŠtPiSoNe
    10. 2.
    • 17:55
  • Norma

    PoUtStŠtPiSoNe
    7. 10.
    • 18:55
  • Pápež František: Modlite sa za mňa (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    25. 8.
    • 14:30
  • Plamene Paríža

    PoUtStŠtPiSoNe
    4. 3.
    • 15:45
  • Popoluška

    PoUtStŠtPiSoNe
    28. 4.
    • 18:55
  • Romeo a Júlia

    PoUtStŠtPiSoNe
    21. 1.
    • 15:45
  • Semiramide

    PoUtStŠtPiSoNe
    10. 3.
    • 18:55
  • Skrotenie zlej ženy

    PoUtStŠtPiSoNe
    26. 11.
    • 15:45
  • Srdečne vás vítame (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    1. 12.
    • 14:30
  • Špina (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    3. 11.
    • 14:30
  • Špunti na vode (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    6. 10.
    • 14:30
  • Tosca

    PoUtStŠtPiSoNe
    27. 1.
    • 18:55
  • Valerian a mesto tisícich planét 3D slov. dab.

    PoUtStŠtPiSoNe
    20. 8.
    • 11:00
  • Vo veľkom štýle (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    20. 10.
    • 14:30
  • Zabijakov osobný stražca

    PoUtStŠtPiSoNe
    17. 8.
    • 17:15
    • 21:50
    18. 8.
    • 17:15
    • 21:50
    19. 8.
    • 17:15
    • 21:50
    20. 8.
    • 17:15
    • 21:50
    21. 8.
    • 17:15
    • 21:50
    22. 8.
    • 17:15
    • 21:50
    23. 8.
    • 17:15
    • 21:50
  • Záhradníctvo: Rodinný priateľ (FKS)

    PoUtStŠtPiSoNe
    8. 9.
    • 14:30